Hatalı Linklerin Düzeltilmesi ve Özür [Önemli Duyuru]

Arkadaşlar bir çok videoya maalesef benim yanlış link kısaltmamdan dolayı günlerce erişilelememiş.Bu ve diğer bloglardaki tüm link hatalarını an itibariyle düzelttim.Sorun için hepinizden çok özür diliyorum.Tespit ettiğiniz hatalı açılmayan linkler varsa konu altında lütfen yorum atıp beni bilgilendirin.

Saygılarımla..

21 yorum:

 1. sizinle iletişime nasıl geçebilirim? E-posta veya başka bir şey. sizinle görüşmek için.

  YanıtlaSil
 2. paccinialberto@gmail.com adresinden uluşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 1. sezon 16.bölümden sonrası iflas olmuş düzeltebilir misiniz

   Sil
 3. postam gelmedi mi?

  YanıtlaSil
 4. 2.sezon 19. bölüm 2.part açılmıyor.

  YanıtlaSil
 5. iCarly 4.Sezon 10.Bölüm - iParty with Victorious - kısaltmadan dolayı açılmıyor lütfen düzeltir misiniz ? şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Öncelikle merhabalar;
  Sitenizi yeni buldum, birkaç gün oldu. iCarly programını küçüklüğümden beri izliyorum. En sevdiğim gençlik dizisidir; ama malum Nickelodeon D-Smart'tan Digitürk'e geçince izleyemez oldum. Eee buradaki düşük kaliteli videolar da işim görüyor açıkçası :D
  Benim sorunum site tasarımı, eğer isterseniz sizlere iCarly sitesine benzer bir Blogger Teması yapabilirim. Lütfen bana ulaşın ayrıca siteme bakabilir ve ne kadar kaliteli tasarımlar yapabileceğimi anlarsınız. :D
  http://studiotnk.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 7. Ben şu an bütün bölümleri izlemeye çalışıyorum ama hiç biri açılmıyor. Uyarı çıkıyor.

  YanıtlaSil
 8. lütfen iparty with victorius bölümünü düzeltirmisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen yaaa onu bulamıyorum bir ürlü

   Sil
 9. Öncelikle siteniz gerçekten güzel olmuş :)) Ben bir Icarly severi olarak bu siteyi bulduğuma çok sevindim :))
  4.sezon 1.ve 8.bölümler açılmıyor onları düzeltebilirseniz sevinirim...

  YanıtlaSil
 10. 4. ve 5. sezonlar bozuk arkadaşım ben victorius bölümünü fela da izleyebiliyorum sorun yok ama 4 ve 4 sezonu düzlt hepsi iGoodbye olmuş :)

  YanıtlaSil
 11. Bütün bölümler iGoodbye yı gösteriyo lütfen
  düzelt :'(

  YanıtlaSil
 12. 2.Sezon 5.Bölüm - iGo to Japan 3 part ama hepsi yok sadece 1 part var.iCarly 2.Sezon 19.Bölüm - iDate a Badboy Part 2 yok.iCarly 3.Sezon 9.Bölüm - iQuit Carly Part 2 yok.iCarly 3.Sezon 12.Bölüm - iEnrage Gibby yok.iCarly 4.Sezon 1.,3.,4.,5,6,_iStart a Fan War Part 1,Bölüm ,iCarly 4.Sezon 8.Bölüm - iHire an Idiot ve iCarly 4.Sezon 9.Bölüm - iPity the Nevel silinmiş.iCarly 5.Sezon 10.Bölüm - iMeet the First Lady yok.iCarly 7.Sezon 3.Bölüm - iGet Banned yok. Bunları düzeltip - yeniden yüklersen sevinirim.

  YanıtlaSil
 13. Meireles in dediği yerler gerçekten de sorun yaratıyor abi lütfen düzelt onları

  YanıtlaSil
 14. icarly 3. sezon 16. bölüm ipsycho 2. part yok

  YanıtlaSil
 15. neredeyse hiçbiri açılmıyor 4. sezonun bi bakarmısınız ona

  YanıtlaSil
 16. 3. Sezon 10. Bölüm Iwas a peageant girl açarmısınız

  YanıtlaSil
 17. icarly 3. sezon 16. bölüm iPsycho 2. part yok onun yerine 2. sezondan bir bölüm var ekleyebilir misiniz ve ayrıca 3. sezon 8. bölüm iQuit part 2 de yok :(

  YanıtlaSil
 18. yorumlara bakıyorumda şikayetlerin yazılması1 yıldan fazla olmuş ama sorunlar halen devam ediyor ve hiç bişey düzelmemiş ipsycho gibi çok saçma izliyorum 1. yi izliyorum 2. yok sonraki bölüme geçiyorum açılmıyor bi sonraki baktım başka macera başka şeyler .. dizinin içinde bir espiri yapılıyor eski bölüme dayalı ne oldugunu anlamıyoruz demek istediğim izlediğimizden bişey anlamıyoruz ve bildiğim kadarıyla bu siteden izleyenler sayesinde ne kadar oldugunu tam bilmiyorum ama para kazandıgını beyan etmişsin aldıgın paranın hakkını verirsen çok memnun olacagız sayın ilgili.

  YanıtlaSil
 19. ya izlemek istiyoruz lütfen düzeltin

  YanıtlaSil